Lubojaty

Oficiální stránky obce Lubojaty a … :-)

ŠINDLÁŘ vs. NEUWIRTH


Vojta ŠINDLÁŘ

Ve čtvrtek 21.2.2008 se uskutečnil galavečer v Thajském boxu v Ostravě, kde jako první proti sobě nastoupili domácí bojovníci Vojtěch Šindlář (21 let) a Patrik Neuwirth (15 let), kteří zápasí ve váhové kategorii od 58 do 62kg. V Thajském boxu se zápasí tříkolově, a každé kolo má dvě minuty.

V prvním kole byl tento duel velice vyrovnaný a oba bojovníci se celé dvě minuty udrželi na nohou, ale přesto první kolo vyhrál Patrik. V prvním mezikole se oba vrátili do svých rohů, kde jim trenéři rozdávali rady.

Po zahájení druhého kola už nebyl tento souboj zdaleka vyrovnaný, oba se dostali do přímého kontaktu, přičemž se dostali až k provazům ringu a 15-tiletý Patrik srazil Vojtu k zemi. Vojta si toto však nenechal líbit a po chvíli se situace obrátila, Vojta dostal svého protivníka dvakrát po sobě k zemi a tohle kolo vyhrál.

Při nástupu do kola třetího už byla vidět únava na obou bojovnících, oba však chtěli vyhrát, a proto se snažili dostat svého protivníka opět k zemi nebo získat převahu. Toto kolo bylo však opět vyrovnané a oba do tohoto posledního kola vložili poslední síly. Po napínavém boji však získal Patrik převahu a poslední kolo vyhrál a stal se tak vítězem tohoto zápasu.
Po ukončení třetího kola si oba vzájemně potřásli rukou, a poté proběhlo vyhodnocení. Vítězem tohoto zápasu se tedy stal Patrik Neuwirth, který vyhrál 2:1 na kola, oba však dostali zasloužený pohár a medaili.

Pro. www.lubojaty.cz  napsal Jakub Lichý

vstup do Fotogalerie

KATEGORIE - Archiv aktualit, ZajímavostiÚnor 27th, 2008

Napsat komentář


Redakce lubojaty.cz si vyhrazuje právo mazat podle vlastního uvážení texty anonymní, urážlivé, agresivní, úmyslně komolené a také zjevné provokace.