Lubojaty

Oficiální stránky obce Lubojaty a tvoje nebo moje :-)

I. ročník cyklistického kritéria s mezinárodní účastí MEMORIÁL JANA VESELÉHO 19. 6. 2004

MEMORIÁL JANA VESELÉHO 2004Závod handbiku na 12km ve kterém jsem pochopil proč někteří cyklisté mlátí své soupeře hustilkou po zádech. MEMORIÁL JANA VESELÉHO 2004

Závodu na deset okruhů po Hlavní Třídě v Ostravě Porubě se účastní pouze tři handbikeři Radek, Milan a já.MEMORIÁL JANA VESELÉHO 2004 Dohodneme si pravidelé střídání v průběhu závodu a jdeme na to.

Radek, který vlastní handbike pouze necelý měsíc a MEMORIÁL JANA VESELÉHO 2004s tímto sportem teprve začíná si brzy po startu volí vlastní pomalejší tempo, takže MEMORIÁL JANA VESELÉHO 2004 na střídání v čele zůstáváme pouze dva. Po ujetí dohodnutých dvou kol očekávám MEMORIÁL JANA VESELÉHO 2004 výměnu na čele, ale nic se neděje, Milan se dopředu nehrne.

Po sedmi kolech a stále stejném pořadí na mne kamarád Čenda MEMORIÁL JANA VESELÉHO 2004volá ať přestanu šlapat a nechám se předjet. Nedbám a začínám si pohrávat s myšlenkou, MEMORIÁL JANA VESELÉHO 2004 že už bych to mohl zvládnout dojet a tak trochu zjistit, jak se zachová před cílem sportovec, který celý závod šetří síly v zákrytu?

Mají mrzáci větší smysl pro fair play jednání? Jak je to vlastně s tou změnou hodnot na kterou údajně někteří lidé přicházejí až po úraze či nemoci? Zhruba sto metrů před cílem přichází okamžik pravdy. Milan nasadí k trháku na který nemám sílu zareagovat, dochází k mému předjetí a v cíli mi potom říká, "Co se divíš? Takový je sport".
Jsem nasraný a doufám, že ho příště porazím :-).


Výsledky závodu.

PořadíJméno a příjmeníOddíl / klub / týmStartovní číslo ČAS
1.Kupčák MilanSportovní klub vozíčkářů F-M 5200:28:20
2.Němec Oldřich Sportovní klub vozíčkářů F-M5300:28:26
3. Krupa RadomírSportovní klub vozíčkářů F-M51 00:29:24

www.memorialjv.cz

function openCmp(event){ event.preventDefault(); event.stopPropagation(); scmp.open(); }}