Lubojaty

Oficiální stránky obce Lubojaty a jednoho handbikera s mottem: Kolo mě dostalo na invalidní vozík a kolo mi zase pomáhá nahoru

Závod EHC – HEIDELBERG 11. 10. 2003

HEIDELBERG 2003

Můj druhý pokus v sérii EHC, závod na 40km. HEIDELBERG 2003I přes značnou vzdálenost
místa konání závodu města Heidelberg a poměrně vysoké startovné (40Euro) se rozhoduji k účasti.
HEIDELBERG 2003Po přemluvení své starší dcery k vytvoření trenérského
postu na této akci můžeme vyrazit. Po absolvování dlouhé a únavné cesty autem, krátkém hledání přesného místa konání závodu a
HEIDELBERG 2003překonáním jazykové bariéry, jsem si vyzvedl startovní číslo pro účast ve své kategorii.

Atmosféra i prostředí, ve kterém závod probíhal jsou vynikající.
HEIDELBERG 2003Hned po startu se snažím udržet v celkem početné skupině která se po několika kilometrech trhá a pro zbytek závodu se střídáme ve vedení skupinky šesti závodníkůHEIDELBERG 2003
Jízda po dvou kolech, kterou jsem si v jedné prudké pravotočivé zatáčce vyzkoušel, končí pro mne naštěstí dobře, vracím se na všechny tři a pokračuji v jízdě. HEIDELBERG 2003

Dokončil jsem bez pádu a na rozdíl od závodu ve Vídni jsem si přece jenom svou pozici ze startovního pole mírně vylepšil.
HEIDELBERG 2003Po dojezdu do cíle jsem, jako každý účastník závodu odměněn hezkou upomínkovou medaili a spokojen se svým sportovním výkonem nakládáme handbik a vyrážíme k domovu.


7. Internationaler Rollstuhl-Marathon Heidelberg
Heidelberg / 11. 10. 2003 EHC Finale 2003

Klasse: Marathon / Division B Männer


Rang Stnr Name Verein / Team NAT R 1 km/h Bruttozeit
1 202 Weber Max Team Sopur DE 35:57.93 (31.7) 1:18:52.07
2 206 Knecht Tobias Otto Bock Team DE 35:58.14 (31.7) 1:18:52.26
3 201 Marklein Errol Team Sopur DE 35:56.95 (31.7) 1:18:52.60
4 219 Moyses Patrick Team Sopur FR 35:58.58 (31.7) 1:18:53.18
5 207 Michelberger Josef Otto Bock Team DE 35:57.57 (31.7) 1:18:55.68
6 208 Pipek Marcel Handbike CR CZ 35:59.18 (31.7) 1:18:55.81
7 204 Putz Manfred VSK Graz TSV Hartberg AT 35:57.34 (31.7) 1:18:56.10
8 209 Rauber Markus Rollstuhlclub Aargau CH 35:58.13 (31.7) 1:18:56.28
9 203 Luyten Johnny BE 35:59.98 (31.7) 1:18:56.40
10 211 Sigg Winfried Team Sopur DE 35:56.88 (31.7) 1:18:57.32
11 215 Wagner Thomas Otto Bock Team DE 35:57.81 (31.7) 1:18:57.69
12 205 Hopfgartner Friedrich VSK Graz AT 35:57.26 (31.7) 1:18:57.87
13 217 Müller Friedhelm Team Sopur DE 35:59.56 (31.7) 1:18:58.75
14 232 Gilgen Luca GP Ticino Locarno CH 37:07.60 (30.7) 1:24:57.12
15 216 Dussaux David; HDS Rouen FR 37:06.27 (30.7) 1:24:57.58
16 253 Cecchetto Paolo POLHA Varese IT 37:07.87 (30.7) 1:24:59.67
17 248 Fiedler Tobias SB Rosenheim DE 37:06.80 (30.7) 1:25:00.49
18 227 Eggersglüß Thomas Otto Bock Team DE 37:07.17 (30.7) 1:25:00.60
19 212 Reintjes Alfred Double Performance NL 37:06.05 (30.7) 1:25:02.64
20 249 Bäumann Stefan Team Sopur DE 38:48.49 (29.4) 1:26:44.32
21 259 Berner Reinhard BSG Müllheim DE 38:48.14 (29.4) 1:26:44.38
22 214 Rommel Thomas RSV Heilbronn Team Pro Activ DE 38:48.58 (29.4) 1:26:46.14
23 244 Engels Werner RSA-Neumarkt DE 37:06.45 (30.7) 1:26:47.55
24 225 Lombard David ASF Mulhouse FR 38:49.57 (29.4) 1:26:47.80
25 229 Noel Regis Handiclub Charleville-Mezieres FR 38:48.32 (29.4) 1:27:31.55
26 221 Biermann Michael Otto Bock Team DE 40:06.97 (28.4) 1:31:02.70
27 231 Gidemann Chistian ASF Mulhouse CH 40:06.75 (28.4) 1:32:35.45
28 274 Frick Achim DE 42:00.50 (27.1) 1:33:41.32
29 263 Herrmann Uwe Wolfs Running World/LG BSN DE 41:59.80 (27.1) 1:33:43.85
30 224 Pascal Patrick ASF Mulhouse FR 42:00.15 (27.1) 1:34:30.27
31 223 Bauknecht Karl-Heinz RSKV Tübingen Team Pro Activ DE 42:00.77 (27.1) 1:34:31.96
32 254 Němec Oldřich SKV Frýdek Mistek CZ 43:14.35 (26.4) 1:36:03.65
33 275 Kaiser Karl Handbiketeam Donrath DE 43:16.40 (26.3) 1:36:07.31
34 278 Herrmann Otto BFSV Ansbach DE 43:22.61 (26.3) 1:36:36.25
35 279 Bauer Kurt R J G Heilbronn DE 43:16.91 (26.3) 1:36:36.72
36 291 Klose Wolfram DE 43:15.22 (26.4) 1:37:13.21
37 235 Trausch Eugčne A.S.H.P.L. LU 42:00.68 (27.1) 1:37:13.91
38 236 Bortoluzzi Marcel ASF Mulhouse FR 44:44.39 (25.5) 1:39:45.75
39 276 Pankrath Reinhard Handbiketeam Donrath DE 43:14.06 (26.4) 1:39:48.06
40 290 Buechler Jürgen DE 46:49.84 (24.3) 1:43:35.91
41 284 Lehmann Andreas DE 46:50.48 (24.3) 1:43:36.03
42 280 Weiß-Stüßgen Siegfried TSG-Ulm Söflingen DE 45:07.96 (25.3) 1:43:37.01
43 286 Ritter Joachim SGK-Heidelberg DE 46:46.99 (24.4) 1:45:01.81
44 292 Winter Hartmut DE 46:50.37 (24.3) 1:48:25.91
45 293 Neuske Markolf VFR Ludwigsburg DE 46:51.66 (24.3) 1:48:27.07
46 277 Schilling Matthias RSG-HD-Schlierbach DE 46:51.99 (24.3) 1:51:42.12
47 266 Reinmuth Jörg RJG Heilbronn DE 46:50.75 (24.3) 1:55:26.61
48 283 Weidner Johannes Theramed-Staffelstein DE 51:41.64 (22.1) 1:59:49.81
49 282 Bohn Wolfgang RJG Heilbronn DE 54:25.45 (20.9) 2:14:09.49