Lubojaty

Oficiální stránky obce Lubojaty a tvoje nebo moje :-)

III. ročník cyklistického kritéria s mezinárodní účastí MEMORIÁL JANA VESELÉHO 17. 6. 2006

Memoriál Jana Veselého 2006Den před závodem zaháním teploty pomocí Paralenu a závodu se má zůčastnit Marcel Pipek, nejlepší handbiker v Česku a širokém okolí. Memoriál Jana Veselého 2006 Má cenu tam jet? To jsou mé myšlenky v předvečer závodu. Vždyť vyhlídky na dobré umístění jsou minimální, protože kromě Marcela jedou ještě minimálně dva údajně taky hodně dobří borci a to nesmím zapomenout na mou černou můru Milana Memoriál Jana Veselého 2006Kupčáka, kterého jsem na memoriálu ještě neporazil. A já bych tak rád byl jednou první, ale to si asi budu muset najít závod kde pojedu sám :o).

Memoriál Jana Veselého 2006 Je tady sobota ráno, nakládám handbik a vyrážím do Poruby vstříct novému dobrodružství. Potkávám Radka Krupu a z jeho informací zjišťuji že z těch dobrých jsou tady jenom dva a Memoriál Jana Veselého 2006 Milan má zdravotní problémy. Hodně nesportovně si pohrávám s myšlenkou, že mé šance na slušné umístění stoupají (jaký já jsem to ale hajzl).

První trest přichází téměř v zápětí. Jenom si nasadím tepoměr a nestačím se divit. Místo toužebně očekávané devadesátky, koukám na čísla 140 - 150. Dělá si ze mne ten budík srandu? Memoriál Jana Veselého 2006 Kdepak realita je krutá, něco se s tím ochrnutým tělem děje a to nejsou pro závod moc dobré vyhlídky. Memoriál Jana Veselého 2006 Ovšem myšlenka na třetí místo mne stále neopouští.

Memoriál Jana Veselého 2006 START. Po dvou zahřívacích kolech do toho Marcel Pipek a Pavel Děcký šlápnou a odjížějí zbytku světa, který svým vlastním tempem odkrouží zbývajících 10 kol. Memoriál Jana Veselého 2006 Celý závod se trápím a tepovku nedostanu pod 180 i když jedu zrovna v zákrytu za ostatními. Blíží se konec závodu, najíždíme do cílové rovinky, jedu mezi Radkem Krupou a Petrem Hrabicou a než se stačím Memoriál Jana Veselého 2006 rozkoukat přichází druhý trest. Petr nasadí finišové tempo na které nemá ani Radek ani já, zaslouženě končí na třetím místě a nám dvěma nezbývá nic jiného než držet se hesla "Není důležité vyhrát, ale zůčastnit se".

Tak zase možná příští rok na MEMORIÁLU JANA VESELÉHO!!!


Výsledky závodu vozíčkářu.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo ČAS
       
1. Pipek Marcel HANDBIKE ČR team 0 00:21:43
2. Děcký Pavel HANDBIKE ČR team 0 00:22:57
3. Hrabica Petr Sportovní klub vozíčkářů F-M 0 00:28:10
4. Němec Oldřich Sportovní klub vozíčkářů F-M 0 00:28:12
5. Krupa Radomír Sportovní klub vozíčkářů F-M 0 00:28:15
Civiš Radovan HANDBIKE ČR team 0 DNS
Kupčák Milan Sportovní klub vozíčkářů F-M 0 DNS

www.memorialjv.cz

function openCmp(event){ event.preventDefault(); event.stopPropagation(); scmp.open(); }}