Lubojaty

Oficiální stránky obce Lubojaty a … :-)

Potvrzení o předání vybraných příspěvků na skútr pro údržbu běžkařské trati


KATEGORIE - Archiv aktualit, ZajímavostiProsinec 28th, 2011

4 komentáře k článku - “Potvrzení o předání vybraných příspěvků na skútr pro údržbu běžkařské trati”

 1. Od: Vladimír Kurka

  Prosím všechny běžkaře, kteří by ještě chtěli přispět na pořízení skútru pro údržbu běžecké stopy posláním peněz na účet uvedený ve výzvě běžkařům, aby počkali na upřesnění čísla účtu. Kateřina Němcová mě upozornila, že číslo účtu zřejmě není správné, neboť poslaný příspěvěk se jí vrátil zpět. Prověřím to u pana Galíka a v dalším komentáři zde podám přesnou informaci.

 2. Od: Vladimír Kurka

  Pan Galík mi poslal opravené číslo účtu, tak tady prosím je:

  2211718329/0800

  Jen nevím, zda se od letošního roku nebude platit i za sníh 🙂

 3. Od: Jitka Střílková

  Dobrý den,
  nelíbí se mi ,že někdo naskenoval tabulky vybraných příspěvků na skútr.Měly by být vypsány, když už chtěl někdo jmenovitě vědět kdo přispěl a kdo né.Pan Kurka ,když obcházel lidi co chodí na běžky říkal že se v neděli staví jestli přispějem nebo né .Nikdo však nepřišel a pak se najednou objeví tato naskenová tabulka.Na stránky obce jsem před tím nechodila.Po takové zkušenosti zde budu muset chodit poravidelně ,abych vůbec věděla co se zde píše.

 4. Od: admin

  Tak takové rozhodnutí o pravidelných návštěvách webu musím Jitce Střílkové jenom pochválit. Pokud jste nějakou částku zaslali na výše uvedené číslo účtu, rád ji pod naskenovaný obrázek vypíšu. Výši příspěvku můžete napsat buď zde do komentářů, nebo poslat na email uvedený v zápatí tohoto webu.

Napsat komentář


Redakce lubojaty.cz si vyhrazuje právo mazat podle vlastního uvážení texty anonymní, urážlivé, agresivní, úmyslně komolené a také zjevné provokace.