Lubojaty

Oficiální stránky obce Lubojaty a … :-)

Výzva lubojatským běžkařům.


Vážení běžkaři, příznivci bílé stopy !

Pan František Galík z Bílovce, dlouholetý a nezištný organizátor běžkařské trasy údolím Jamníka, mě oslovil se žádostí o předání následujícího námětu:

Běžkařskou stopu od Bílovce údolím Jamníka bude od letošní zimy udržovat a upravovat Lyžařská škola pana Galíka (IČO47866829). Za tím účelem tato organizace pořídí sněžný skútr, který bude obhospodařovat Ing. Přemek Hruška, družstvo v Tísku na své náklady zhotoví saně na řezání stopy. Lyžařská škola má vlastní účetnictví, které vede paní Rychtarová a předkládá je ke kontrole hlavní účetní města Ing. Fialové. Provoz skútru bude zřejmě hrazen z příspěvků města Bílovce a dalších obcí podél trasy.
hlstr_biloustopou
Pro zakoupení skútru organizuje pan Galík sbírku mezi běžkaři, je třeba dát dohromady cca 50 tis. Kč. I malá částka je přínosem, vždyť běžkařů potkáváte na trase spoustu. Příspěvek je možné předat osobně panu Galíkovi (tel.777606985) proti stvrzence, můžete jej poslat také na č. účtu 2211718329/0800 (toto je již opravený účet viz. komentář http://www.lubojaty.cz/?p=2015#comment-1834).

Pana Galíka si velice vážím pro jeho neúnavnou a nezištnou organizační činnost. Společně s Adolfem Heiníkem jsme mu proto slíbili, že se sbírkou pomůžeme. Vaše příspěvky můžeme také shromáždit za Lubojaty najednou a předat proti stvrzence panu Galíkovi osobně.

Prosím tedy o Vaše vyjádření.

Vladimír Kurka
tel. 603280340

KATEGORIE - Archiv aktualit, ZajímavostiProsinec 12th, 2011

3 komentáře k článku - “Výzva lubojatským běžkařům.”

 1. Od: Kateřina Němcová

  Bude-li sbírka za Lubojaty, přidám svůj příspěvek, jinak jej zašlu přímo na zveřejněný účet.

 2. Od: Vladimír Kurka

  Společně s Adolfem Heiníkem tento týden všechny nám známé běžkaře z Lubojat navštívíme a případně proti stvrzence příspěvky vybereme. Olina pak poprosím o zveřejnění dokladu o předání peněz panu Galíkovi.

 3. Od: Vladimír Kurka

  Tak Adolf vybrané penízky předal panu Galíkovi. Potvrzení posílám naskenované Olinovi.
  Všem přispěvatelům děkujeme a těšíme se na setkání v běžecké stopě.

Napsat komentář


Redakce lubojaty.cz si vyhrazuje právo mazat podle vlastního uvážení texty anonymní, urážlivé, agresivní, úmyslně komolené a také zjevné provokace.