Lubojaty

Oficiální stránky obce Lubojaty a … :-)

Utkání soutěže mužů 4. třída skupina A ročník 2019 – 2020.


2. kolo 11.08.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
10.08.2019 17:00 Bílov (11) Mořkov B (5) -- : -- Bílov
10.08.2019 17:00 Kujavy (13) Hladké Životice (3) -- : -- Kujavy
10.08.2019 17:00 Lubojaty (12) Jistebník B (4) 1 : 3 Lubojaty
10.08.2019 17:00 Nová Horka (9) Žilina B (7) -- : -- Nová Horka
10.08.2019 17:00 Vražné (1) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Vražné
11.08.2019 17:00 Ženklava (10) Pustějov B (6) -- : -- Ženklava
11.08.2019 17:00 Skotnice B (14) Straník (8) -- : -- Mošnov

3. kolo 18.08.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
17.08.2019 14:30 Pustějov B (6) Bílov (11) -- : -- Pustějov
17.08.2019 17:00 Lubojaty (5) Mořkov B (12) 4 : 2
Lubojaty

Hřiště: Lubojaty, Původní termín: 17.08.2019 17:00 změna pořadatelství
18.08.2019 16:00 Heřmanice u Oder (2) Skotnice B (14) -- : -- Heřmanice
18.08.2019 16:00 Hladké Životice (3) Vražné (1) -- : -- Hl. Životice
18.08.2019 17:00 Jistebník B (4) Kujavy (13) -- : -- Jistebník
18.08.2019 17:00 Straník (8) Nová Horka (9) -- : -- Straník
18.08.2019 17:00 Žilina B (7) Ženklava (10) -- : -- Žilina

4. kolo 25.08.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
24.08.2019 17:00 Vražné (1) Jistebník B (4) -- : -- Vražné
24.08.2019 17:00 Bílov (11) Žilina B (7) -- : -- Bílov
24.08.2019 17:00 Lubojaty (12) Pustějov B (6) 3 : 1 Lubojaty
24.08.2019 17:00 Kujavy (13) Mořkov B (5) -- : -- Kujavy
25.08.2019 16:00 Heřmanice u Oder (2) Hladké Životice (3) -- : -- Heřmanice
25.08.2019 17:00 Skotnice B (14) Nová Horka (9) -- : -- Mošnov
25.08.2019 17:00 Ženklava (10) Straník (8) -- : -- Ženklava

5. kolo 01.09.2019 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
31.08.2019 16:30 Žilina B (7) Lubojaty (12) 0 : 0 (PK:1:0) Žilina
31.08.2019 14:00 Pustějov B (6) Kujavy (13) -- : -- Pustějov
31.08.2019 16:30 Nová Horka (9) Ženklava (10) -- : -- Nová Horka
31.08.2019 16:30 Mořkov B (5) Vražné (1) -- : -- Životice u NJ
01.09.2019 16:00 Hladké Životice (3) Skotnice B (14) -- : -- Hl. Životice
01.09.2019 16:30 Jistebník B (4) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Jistebník
01.09.2019 16:30 Straník (8) Bílov (11) -- : -- Straník

6. kolo 08.09.2019 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
07.09.2019 16:00 Vražné (1) Pustějov B (6) -- : -- Vražné
07.09.2019 16:00 Bílov (11) Nová Horka (9) -- : -- Bílov
08.09.2019 16:00 Lubojaty (12) Straník (8) -- : -- Lubojaty Původní termín: 07.09.2019 16:00
07.09.2019 16:00 Kujavy (13) Žilina B (7) -- : -- Kujavy
08.09.2019 16:00 Skotnice B (14) Ženklava (10) -- : -- Mošnov
08.09.2019 16:00 Heřmanice u Oder (2) Mořkov B (5) -- : -- Heřmanice
08.09.2019 16:00 Hladké Životice (3) Jistebník B (4) -- : -- Hl. Životice

7. kolo 15.09.2019 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
14.09.2019 13:30 Pustějov B (6) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Pustějov
14.09.2019 16:00 Nová Horka (9) Lubojaty (12) -- : -- Nová Horka
14.09.2019 16:00 Mořkov B (5) Hladké Životice (3) -- : -- Životice u NJ
15.09.2019 16:00 Žilina B (7) Vražné (1) -- : -- Žilina
15.09.2019 16:00 Straník (8) Kujavy (13) -- : -- Straník
15.09.2019 16:00 Ženklava (10) Bílov (11) -- : -- Ženklava
15.09.2019 16:00 Jistebník B (4) Skotnice B (14) -- : -- Jistebník

8. kolo 22.09.2019 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
Podána žádost o přeložení zápasu na 9.11.2019
21.09.2019 16:00
Lubojaty (12) Ženklava (10) -- : -- Lubojaty
21.09.2019 16:00 Kujavy (13) Nová Horka (9) -- : -- Kujavy
21.09.2019 16:00 Vražné (1) Straník (8) -- : -- Vražné
22.09.2019 16:00 Skotnice B (14) Bílov (11) -- : -- Mošnov
22.09.2019 16:00 Jistebník B (4) Mořkov B (5) -- : -- Jistebník
22.09.2019 16:00 Hladké Životice (3) Pustějov B (6) -- : -- Hl. Životice
22.09.2019 16:00 Heřmanice u Oder (2) Žilina B (7) -- : -- Heřmanice

9. kolo 29.09.2019 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
28.09.2019 13:00 Pustějov B (6) Jistebník B (4) -- : -- Pustějov
28.09.2019 15:30 Nová Horka (9) Vražné (1) -- : -- Nová Horka
28.09.2019 15:30 Bílov (11) Lubojaty (12) -- : -- Bílov
28.09.2019 15:30 Mořkov B (5) Skotnice B (14) -- : -- Životice u NJ
29.09.2019 15:30 Žilina B (7) Hladké Životice (3) -- : -- Žilina
29.09.2019 15:30 Straník (8) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Straník
29.09.2019 15:30 Ženklava (10) Kujavy (13) -- : -- Ženklava

10. kolo 06.10.2019 15:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
05.10.2019 15:00 Vražné (1) Ženklava (10) -- : -- Vražné
05.10.2019 15:00 Kujavy (13) Bílov (11) -- : -- Kujavy
05.10.2019 15:00 Mořkov B (5) Pustějov B (6) -- : -- Životice u NJ
06.10.2019 15:00 Skotnice B (14) Lubojaty (12) -- : -- Mošnov
06.10.2019 15:00 Heřmanice u Oder (2) Nová Horka (9) -- : -- Heřmanice
06.10.2019 15:00 Hladké Životice (3) Straník (8) -- : -- Hl. Životice
06.10.2019 15:00 Jistebník B (4) Žilina B (7) -- : -- Jistebník

11. kolo 13.10.2019 15:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
12.10.2019 12:30 Pustějov B (6) Skotnice B (14) -- : -- Pustějov
12.10.2019 15:00 Nová Horka (9) Hladké Životice (3) -- : -- Nová Horka
12.10.2019 15:00 Bílov (11) Vražné (1) -- : -- Bílov
12.10.2019 15:00 Lubojaty (12) Kujavy (13) -- : -- Lubojaty
13.10.2019 15:00 Straník (8) Jistebník B (4) -- : -- Straník
13.10.2019 15:00 Ženklava (10) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Ženklava
13.10.2019 15:00 Žilina B (7) Mořkov B (5) -- : -- Žilina

12. kolo 20.10.2019 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
19.10.2019 11:30 Pustějov B (6) Žilina B (7) -- : -- Pustějov
19.10.2019 14:00 Vražné (1) Lubojaty (12) -- : -- Vražné
19.10.2019 14:00 Mořkov B (5) Straník (8) -- : -- Životice u NJ
20.10.2019 14:00 Skotnice B (14) Kujavy (13) -- : -- Mošnov
20.10.2019 14:00 Jistebník B (4) Nová Horka (9) -- : -- Jistebník
20.10.2019 14:00 Hladké Životice (3) Ženklava (10) -- : -- Hl. Životice
20.10.2019 14:00 Heřmanice u Oder (2) Bílov (11) -- : -- Heřmanice

13. kolo 27.10.2019 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
26.10.2019 14:00 Bílov (11) Hladké Životice (3) -- : -- Bílov
26.10.2019 14:00 Kujavy (13) Vražné (1) -- : -- Kujavy
26.10.2019 14:00 Lubojaty (12) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Lubojaty
26.10.2019 14:00 Nová Horka (9) Mořkov B (5) -- : -- Nová Horka
27.10.2019 14:00 Ženklava (10) Jistebník B (4) -- : -- Ženklava
27.10.2019 14:00 Straník (8) Pustějov B (6) -- : -- Straník
27.10.2019 14:00 Žilina B (7) Skotnice B (14) -- : -- Žilina

1. kolo 03.11.2019 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
02.11.2019 11:30 Pustějov B (6) Nová Horka (9) -- : -- Pustějov
02.11.2019 14:00 Vražné (1) Skotnice B (14) -- : -- Vražné
02.11.2019 14:00 Mořkov B (5) Ženklava (10) -- : -- Životice u NJ
03.11.2019 14:00 Žilina B (7) Straník (8) -- : -- Žilina
03.11.2019 14:00 Jistebník B (4) Bílov (11) -- : -- Jistebník
03.11.2019 14:00 Heřmanice u Oder (2) Kujavy (13) -- : -- Heřmanice
03.11.2019 14:00 Hladké Životice (3) Lubojaty (12) -- : -- Hl. Životice

15. kolo 22.03.2020 15:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
21.03.2020 12:30 Pustějov B (6) Ženklava (10) -- : -- Pustějov
21.03.2020 15:00 Mořkov B (5) Bílov (11) -- : -- Životice u NJ
22.03.2020 15:00 Žilina B (7) Nová Horka (9) -- : -- Žilina
22.03.2020 15:00 Straník (8) Skotnice B (14) -- : -- Straník
22.03.2020 15:00 Jistebník B (4) Lubojaty (12) -- : -- Jistebník
22.03.2020 15:00 Heřmanice u Oder (2) Vražné (1) -- : -- Heřmanice
22.03.2020 15:00 Hladké Životice (3) Kujavy (13) -- : -- Hl. Životice

16. kolo 29.03.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
28.03.2020 15:30 Bílov (11) Pustějov B (6) -- : -- Bílov
28.03.2020 15:30 Kujavy (13) Jistebník B (4) -- : -- Kujavy
28.03.2020 15:30 Vražné (1) Hladké Životice (3) -- : -- Vražné
28.03.2020 15:30 Nová Horka (9) Straník (8) -- : -- Nová Horka
28.03.2020 15:30 Lubojaty (12) Mořkov B (5) -- : -- Lubojaty
29.03.2020 15:30 Skotnice B (14) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Mošnov
29.03.2020 15:30 Ženklava (10) Žilina B (7) -- : -- Ženklava

17. kolo 05.04.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
04.04.2020 13:00 Pustějov B (6) Lubojaty (12) -- : -- Pustějov
04.04.2020 15:30 Nová Horka (9) Skotnice B (14) -- : -- Nová Horka
04.04.2020 15:30 Mořkov B (5) Kujavy (13) -- : -- Životice u NJ
05.04.2020 15:30 Žilina B (7) Bílov (11) -- : -- Žilina
05.04.2020 15:30 Straník (8) Ženklava (10) -- : -- Straník
05.04.2020 15:30 Jistebník B (4) Vražné (1) -- : -- Jistebník
05.04.2020 15:30 Hladké Životice (3) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Hl. Životice

18. kolo 12.04.2020 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
11.04.2020 16:00 Bílov (11) Straník (8) -- : -- Bílov
11.04.2020 16:00 Kujavy (13) Pustějov B (6) -- : -- Kujavy
11.04.2020 16:00 Vražné (1) Mořkov B (5) -- : -- Vražné
11.04.2020 16:00 Lubojaty (12) Žilina B (7) -- : -- Lubojaty
12.04.2020 16:00 Skotnice B (14) Hladké Životice (3) -- : -- Mošnov
12.04.2020 16:00 Ženklava (10) Nová Horka (9) -- : -- Ženklava
12.04.2020 16:00 Heřmanice u Oder (2) Jistebník B (4) -- : -- Heřmanice

19. kolo 19.04.2020 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
18.04.2020 13:30 Pustějov B (6) Vražné (1) -- : -- Pustějov
18.04.2020 16:00 Nová Horka (9) Bílov (11) -- : -- Nová Horka
18.04.2020 16:00 Mořkov B (5) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Životice u NJ
19.04.2020 16:00 Žilina B (7) Kujavy (13) -- : -- Žilina
19.04.2020 16:00 Ženklava (10) Skotnice B (14) -- : -- Ženklava
19.04.2020 16:00 Straník (8) Lubojaty (12) -- : -- Straník
19.04.2020 16:00 Jistebník B (4) Hladké Životice (3) -- : -- Jistebník

20. kolo 26.04.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
25.04.2020 16:30 Kujavy (13) Straník (8) -- : -- Kujavy
25.04.2020 16:30 Bílov (11) Ženklava (10) -- : -- Bílov
25.04.2020 16:30 Vražné (1) Žilina B (7) -- : -- Vražné
25.04.2020 16:30 Lubojaty (12) Nová Horka (9) -- : -- Lubojaty
26.04.2020 16:00 Heřmanice u Oder (2) Pustějov B (6) -- : -- Heřmanice
26.04.2020 16:00 Hladké Životice (3) Mořkov B (5) -- : -- Hl. Životice
26.04.2020 16:30 Skotnice B (14) Jistebník B (4) -- : -- Mošnov

21. kolo 03.05.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
02.05.2020 14:00 Pustějov B (6) Hladké Životice (3) -- : -- Pustějov
02.05.2020 16:30 Nová Horka (9) Kujavy (13) -- : -- Nová Horka
02.05.2020 16:30 Bílov (11) Skotnice B (14) -- : -- Bílov
02.05.2020 16:30 Mořkov B (5) Jistebník B (4) -- : -- Životice u NJ
03.05.2020 16:30 Žilina B (7) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Žilina
03.05.2020 16:30 Ženklava (10) Lubojaty (12) -- : -- Ženklava
03.05.2020 16:30 Straník (8) Vražné (1) -- : -- Straník

22. kolo 10.05.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
09.05.2020 16:30 Vražné (1) Nová Horka (9) -- : -- Vražné
09.05.2020 16:30 Lubojaty (12) Bílov (11) -- : -- Lubojaty
09.05.2020 16:30 Kujavy (13) Ženklava (10) -- : -- Kujavy
10.05.2020 16:00 Hladké Životice (3) Žilina B (7) -- : -- Hl. Životice
10.05.2020 16:00 Heřmanice u Oder (2) Straník (8) -- : -- Heřmanice
10.05.2020 16:30 Jistebník B (4) Pustějov B (6) -- : -- Jistebník
10.05.2020 16:30 Skotnice B (14) Mořkov B (5) -- : -- Mošnov

23. kolo 17.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
16.05.2020 14:30 Pustějov B (6) Mořkov B (5) -- : -- Pustějov
16.05.2020 17:00 Nová Horka (9) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Nová Horka
16.05.2020 17:00 Lubojaty (12) Skotnice B (14) -- : -- Lubojaty
16.05.2020 17:00 Bílov (11) Kujavy (13) -- : -- Bílov
17.05.2020 17:00 Ženklava (10) Vražné (1) -- : -- Ženklava
17.05.2020 17:00 Straník (8) Hladké Životice (3) -- : -- Straník
17.05.2020 17:00 Žilina B (7) Jistebník B (4) -- : -- Žilina

24. kolo 24.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
23.05.2020 17:00 Mořkov B (5) Žilina B (7) -- : -- Životice u NJ
23.05.2020 17:00 Vražné (1) Bílov (11) -- : -- Vražné
23.05.2020 17:00 Kujavy (13) Lubojaty (12) -- : -- Kujavy
24.05.2020 16:00 Heřmanice u Oder (2) Ženklava (10) -- : -- Heřmanice
24.05.2020 16:00 Hladké Životice (3) Nová Horka (9) -- : -- Hl. Životice
24.05.2020 17:00 Jistebník B (4) Straník (8) -- : -- Jistebník
24.05.2020 17:00 Skotnice B (14) Pustějov B (6) -- : -- Mošnov

25. kolo 31.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
30.05.2020 17:00 Nová Horka (9) Jistebník B (4) -- : -- Nová Horka
30.05.2020 17:00 Kujavy (13) Skotnice B (14) -- : -- Kujavy
30.05.2020 17:00 Lubojaty (12) Vražné (1) -- : -- Lubojaty
30.05.2020 17:00 Bílov (11) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Bílov
31.05.2020 17:00 Ženklava (10) Hladké Životice (3) -- : -- Ženklava
31.05.2020 17:00 Straník (8) Mořkov B (5) -- : -- Straník
31.05.2020 17:00 Žilina B (7) Pustějov B (6) -- : -- Žilina

26. kolo 07.06.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
06.06.2020 14:30 Pustějov B (6) Straník (8) -- : -- Pustějov
06.06.2020 17:00 Vražné (1) Kujavy (13) -- : -- Vražné
06.06.2020 17:00 Mořkov B (5) Nová Horka (9) -- : -- Životice u NJ
07.06.2020 16:00 Heřmanice u Oder (2) Lubojaty (12) -- : -- Heřmanice
07.06.2020 16:00 Hladké Životice (3) Bílov (11) -- : -- Hl. Životice
07.06.2020 17:00 Jistebník B (4) Ženklava (10) -- : -- Jistebník
07.06.2020 17:00 Skotnice B (14) Žilina B (7) -- : -- Mošnov

14. kolo 14.06.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
13.06.2020 17:00 Lubojaty (12) Hladké Životice (3) -- : -- Lubojaty
13.06.2020 17:00 Kujavy (13) Heřmanice u Oder (2) -- : -- Kujavy
13.06.2020 17:00 Bílov (11) Jistebník B (4) -- : -- Bílov
13.06.2020 17:00 Nová Horka (9) Pustějov B (6) -- : -- Nová Horka
14.06.2020 17:00 Straník (8) Žilina B (7) -- : -- Straník
14.06.2020 17:00 Ženklava (10) Mořkov B (5) -- : -- Ženklava
14.06.2020 17:00 Skotnice B (14) Vražné (1) -- : -- Mošnov

KATEGORIE - Archiv aktualit, Rozpis zápasůČervenec 9th, 2019

Napsat komentář


Redakce lubojaty.cz si vyhrazuje právo mazat podle vlastního uvážení texty anonymní, urážlivé, agresivní, úmyslně komolené a také zjevné provokace.