Lubojaty

Oficiální stránky obce Lubojaty a … :-)

Rozpis fotbalových zápasů podzim a jaro 2018 – 2019.
Podzim již včetně výsledků.


3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 14:00
Vražné - Straník 3:4 (0:2) Pen: 0:1
50 diváků - hřiště Vražné 2018814A3A0302
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 18. 8. 2018 14:30
Pustějov B - Bílov 0:9 (0:6)
30 diváků - hřiště Pustějov 2018814A3A0304
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 18. 8. 2018 17:00
Nová Horka - Žilina B 1:2 (0:0) Pen: 0:3
60 diváků - hřiště Nová Horka 2018814A3A0301
Rozhodčí: Horáková Renáta.

Sobota 18. 8. 2018 17:00
Kujavy - Heřmanice u Oder 5:4 (0:3)
30 diváků - hřiště Kujavy 2018814A3A0306
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

Neděle 19. 8. 2018 17:00
Jistebník B - Lubojaty 4:3 (2:3)
50 diváků - hřiště Jistebník 2018814A3A0305
Rozhodčí: Polák Karel.

Neděle 19. 8. 2018 17:00
Hostašovice - Lubina 1:3 (0:1)
70 diváků - hřiště Hostašovice 2018814A3A0303
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 14:00
Lubina - Pustějov B 4:1 (1:0)
30 diváků - hřiště Lubina 2018814A3A0404
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 25. 8. 2018 17:00
Žilina B - Heřmanice u Oder 1:2 (0:2)
40 diváků - hřiště Žilina 2018814A3A0401
Rozhodčí: Tobola Libor.

Sobota 25. 8. 2018 17:00
Lubojaty - Kujavy 0:4 (0:1)
70 diváků - hřiště Lubojaty 2018814A3A0402
Rozhodčí: Hadari Miroslav.


Sobota 25. 8. 2018 17:00
Nová Horka - Vražné 2:3 (1:1) Pen: 0:1
30 diváků - hřiště Nová Horka 2018814A3A0406
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Neděle 26. 8. 2018 17:00
Straník - Hostašovice 0:3 (0:1)
100 diváků - hřiště Straník 2018814A3A0405
Rozhodčí: Fieber Pavel.

Pátek 28. 9. 2018 15:00
Bílov - Jistebník B 6:0 (3:0)
37 diváků - hřiště Bílov 2018814A3A0403
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 13:30
Kujavy - Bílov 2:1 (1:1)
40 diváků - hřiště Kujavy 2018814A3A0505
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 1. 9. 2018 14:00
Vražné - Žilina B 5:2 (2:1)
50 diváků - hřiště Vražné 2018814A3A0501
Rozhodčí: Glogar Ladislav.

Sobota 1. 9. 2018 16:30
Hostašovice - Nová Horka 3:1 (2:0)
80 diváků - hřiště Hostašovice 2018814A3A0502
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 1. 9. 2018 16:30
Heřmanice u Oder - Lubojaty 2:1 (0:0) Pen: 1:0
30 diváků - hřiště Heřmanice 2018814A3A0506
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Neděle 2. 9. 2018 14:00
Pustějov B - Straník 2:3 (0:2)
45 diváků - hřiště Pustějov 2018814A3A0503
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Neděle 2. 9. 2018 16:30
Jistebník B - Lubina 3:4 (0:0) Pen: 0:1
50 diváků - hřiště Jistebník 2018814A3A0504
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 13:30
Žilina B - Lubojaty 3:2 (0:1)
40 diváků - hřiště Žilina 2018814A3A0601
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Lubina - Kujavy 2:1 (1:0)
50 diváků - hřiště Lubina 2018814A3A0603
Rozhodčí: Mareček Zdeněk.

Sobota 8. 9. 2018 16:30
Bílov - Heřmanice u Oder 8:0 (3:0)
50 diváků - hřiště Bílov 2018814A3A0602
Rozhodčí: Polák Karel.

Sobota 8. 9. 2018 16:30
Nová Horka - Pustějov B 3:0 (1:0)
40 diváků - hřiště Nová Horka 2018814A3A0605
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 8. 9. 2018 16:30
Vražné - Hostašovice 2:7 (1:3)
150 diváků - hřiště Vražné 2018814A3A0606
Rozhodčí: Leško Martin.

Neděle 9. 9. 2018 16:30
Straník - Jistebník B 7:1 (5:1)
50 diváků - hřiště Straník 2018814A3A0604
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 13:00
Hostašovice - Žilina B 5:0 (4:0)
60 diváků - hřiště Hostašovice 2018814A3A0701
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 15. 9. 2018 13:30
Pustějov B - Vražné 1:7 (1:3)
30 diváků - hřiště Pustějov 2018814A3A0702
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

Sobota 15. 9. 2018 16:00
Kujavy - Straník 2:1 (2:1)
50 diváků - hřiště Kujavy 2018814A3A0704
Rozhodčí: Štěpják Milan.

Sobota 15. 9. 2018 16:00
Heřmanice u Oder - Lubina 0:5 (0:0)
20 diváků - hřiště Heřmanice 2018814A3A0705
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 15. 9. 2018 16:00
Lubojaty - Bílov 1:5 (1:2)
50 diváků - hřiště Lubojaty 2018814A3A0706
Rozhodčí: Horáková Renáta.

Neděle 16. 9. 2018 16:00
Jistebník B - Nová Horka 3:0 (1:0)
40 diváků - hřiště Jistebník 2018814A3A0703
Rozhodčí: Polák Karel.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 13:00
Nová Horka - Kujavy 2:3 (2:1) Pen: 0:1
15 diváků - hřiště Nová Horka 2018814A3A0804
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 22. 9. 2018 13:00
Lubina - Lubojaty 6:2 (4:1)
25 diváků - hřiště Lubina 2018814A3A0802
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 22. 9. 2018 16:00
Vražné - Jistebník B 2:1 (2:0)
70 diváků - hřiště Vražné 2018814A3A0805
Rozhodčí: Fieber Pavel.

Sobota 22. 9. 2018 16:00
Hostašovice - Pustějov B 4:0 (1:0)
45 diváků - hřiště Hostašovice 2018814A3A0806
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 22. 9. 2018 16:00
Žilina B - Bílov 6:2 (2:2)
50 diváků - hřiště Žilina 2018814A3A0801
Rozhodčí: Glogar Ladislav.

Neděle 23. 9. 2018 16:00
Straník - Heřmanice u Oder 8:0 (4:0)
40 diváků - hřiště Straník 2018814A3A0803
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 12:30
Lubojaty - Straník 3:2 (1:0)
10 diváků - hřiště Lubojaty 2018814A3A0905
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 29. 9. 2018 13:00
Pustějov B - Žilina B 2:4 (1:2)
20 diváků - hřiště Pustějov 2018814A3A0901
Rozhodčí: Fieber Pavel.

Sobota 29. 9. 2018 14:30
Heřmanice u Oder - Nová Horka 1:4 (1:1)
20 diváků - hřiště Heřmanice 2018814A3A0904

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Kujavy - Vražné 4:1 (0:1)
40 diváků - hřiště Kujavy 2018814A3A0903
Rozhodčí: Tobola Libor.

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Bílov - Lubina 4:3 (2:1)
45 diváků - hřiště Bílov 2018814A3A0906
Rozhodčí: Horáková Renáta.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
Jistebník B - Hostašovice 0:2 (0:1)
45 diváků - hřiště Jistebník 2018814A3A0902
Rozhodčí: Horáková Renáta.

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 12:00
Nová Horka - Lubojaty 4:1 (3:1)
30 diváků - hřiště Nová Horka 2018814A3A1003
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

Sobota 6. 10. 2018 12:00
Hostašovice - Kujavy 3:0 (1:0)
30 diváků - hřiště Hostašovice 2018814A3A1005
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 6. 10. 2018 12:30
Pustějov B - Jistebník B 2:3 (0:1)
30 diváků - hřiště Pustějov 2018814A3A1006
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Vražné - Heřmanice u Oder 4:3 (3:2)
35 diváků - hřiště Vražné 2018814A3A1004
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Neděle 7. 10. 2018 10:15
Žilina B - Lubina 1:2 (0:1)
50 diváků - hřiště Žilina 2018814A3A1001
Rozhodčí: Polák Karel.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Straník - Bílov 3:4 (3:2)
50 diváků - hřiště Straník 2018814A3A1002
Rozhodčí: Tobola Libor.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 12:00
Kujavy - Pustějov B 1:3 (1:2)
50 diváků - hřiště Kujavy 2018814A3A1102
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 13. 10. 2018 12:00
Heřmanice u Oder - Hostašovice 1:2 (0:1)
30 diváků - hřiště Heřmanice 2018814A3A1103
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 13. 10. 2018 12:00
Bílov - Nová Horka 3:0 (2:0)
45 diváků - hřiště Bílov 2018814A3A1105
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Lubina - Straník 6:2 (4:1)
30 diváků - hřiště Lubina 2018814A3A1106
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Lubojaty - Vražné 1:2 (0:0)
65 diváků - hřiště Lubojaty 2018814A3A1104
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Jistebník B - Žilina B 4:3 (2:0)
100 diváků - hřiště Jistebník 2018814A3A1101
Rozhodčí: Fieber Pavel.

1. kolo

Sobota 20. 10. 2018 11:30
Pustějov B - Heřmanice u Oder 2:1 (1:0)
13 diváků - hřiště Pustějov 2018814A3A0105
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

Sobota 20. 10. 2018 14:00
Nová Horka - Lubina 2:1 (2:0)
20 diváků - hřiště Nová Horka 2018814A3A0102
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 20. 10. 2018 14:00
Vražné - Bílov 5:2 (3:1)
40 diváků - hřiště Vražné 2018814A3A0103
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 20. 10. 2018 14:00
Hostašovice - Lubojaty 5:0 (2:0)
60 diváků - hřiště Hostašovice 2018814A3A0104
Rozhodčí: Rapouch Vlastimil.

Neděle 21. 10. 2018 11:00
Kujavy - Jistebník B 3:1 (2:0)
20 diváků - hřiště Kujavy 2018814A3A0106
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Neděle 21. 10. 2018 14:00
Straník - Žilina B 4:1 (3:0)
62 diváků - hřiště Straník 2018814A3A0101
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

2. kolo

Sobota 27. 10. 2018 11:00
Lubojaty - Pustějov B 2:0 (1:0)
15 diváků - hřiště Lubojaty 2018814A3A0203
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Bílov - Hostašovice 1:3 (1:2)
20 diváků - hřiště Bílov 2018814A3A0204
Rozhodčí: Sladký Ondřej.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Lubina - Vražné 1:2 (0:2)
30 diváků - hřiště Lubina 2018814A3A0205
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Straník - Nová Horka 5:2 (2:1)
30 diváků - hřiště Straník 2018814A3A0206
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Žilina B - Kujavy 1:2 (1:0)
25 diváků - hřiště Žilina 2018814A3A0201
Rozhodčí: Horáková Renáta.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Heřmanice u Oder - Jistebník B 4:3 (1:1)
20 diváků - hřiště Heřmanice 2018814A3A0202
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

15. kolo

Sobota 6. 4. 2019 13:00
Pustějov B - Lubina
Pustějov 2018814A3A1504

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Hostašovice - Straník
Hostašovice 2018814A3A1505

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Vražné - Nová Horka
Vražné 2018814A3A1506

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Heřmanice u Oder - Žilina B
Heřmanice 2018814A3A1501

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Kujavy - Lubojaty
Kujavy 2018814A3A1502

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Jistebník B - Bílov
Jistebník 2018814A3A1503

16. kolo

Sobota 13. 4. 2019 16:00
Žilina B - Vražné
Žilina 2018814A3A1601

Sobota 13. 4. 2019 12:30
Nová Horka - Hostašovice
Nová Horka 2018814A3A1602

Sobota 13. 4. 2019 12:30
Lubina - Jistebník B
Lubina 2018814A3A1604

Sobota 13. 4. 2019 12:30
Bílov - Kujavy
Bílov 2018814A3A1605

Sobota 13. 4. 2019 16:00
Lubojaty - Heřmanice u Oder
Lubojaty 2018814A3A1606

Neděle 14. 4. 2019 16:00
Straník - Pustějov B
Straník 2018814A3A1603

17. kolo

Sobota 20. 4. 2019 13:30
Pustějov B - Nová Horka
Pustějov 2018814A3A1705

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Hostašovice - Vražné
Hostašovice 2018814A3A1706

Sobota 20. 4. 2019 12:30
Lubojaty - Žilina B
Lubojaty 2018814A3A1701

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Heřmanice u Oder - Bílov
Heřmanice 2018814A3A1702

Sobota 20. 4. 2019 12:30
Kujavy - Lubina
Kujavy 2018814A3A1703

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Jistebník B - Straník
Jistebník 2018814A3A1704

18. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Lubina - Heřmanice u Oder
Lubina 2018814A3A1805

Sobota 27. 4. 2019 16:30
Bílov - Lubojaty
Bílov 2018814A3A1806

Sobota 27. 4. 2019 16:30
Žilina B - Hostašovice
Žilina 2018814A3A1801

Sobota 27. 4. 2019 16:30
Vražné - Pustějov B
Vražné 2018814A3A1802

Sobota 27. 4. 2019 16:30
Nová Horka - Jistebník B
Nová Horka 2018814A3A1803

Neděle 28. 4. 2019 16:30
Straník - Kujavy
Straník 2018814A3A1804

19. kolo Sobota 4. 5. 2019 14:00
Pustějov B - Hostašovice
Pustějov 2018814A3A1906

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Bílov - Žilina B
Bílov 2018814A3A1901

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Lubojaty - Lubina
Lubojaty 2018814A3A1902

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Heřmanice u Oder - Straník
Heřmanice 2018814A3A1903

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Kujavy - Nová Horka
Kujavy 2018814A3A1904

Neděle 5. 5. 2019 16:30
Jistebník B - Vražné
Jistebník 2018814A3A1905

20. kolo

Sobota 11. 5. 2019 16:00
Lubina - Bílov
Lubina 2018814A3A2006

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Žilina B - Pustějov B
Žilina 2018814A3A2001

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Hostašovice - Jistebník B
Hostašovice 2018814A3A2002

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Vražné - Kujavy
Vražné 2018814A3A2003

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Nová Horka - Heřmanice u Oder
Nová Horka 2018814A3A2004

Neděle 12. 5. 2019 16:30
Straník - Lubojaty
Straník 2018814A3A2005

21. kolo

Sobota 18. 5. 2019 16:00
Lubina - Žilina B
Lubina 2018814A3A2101

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Bílov - Straník
Bílov 2018814A3A2102

Sobota 18. 5. 2019 13:30
Lubojaty - Nová Horka
Lubojaty 2018814A3A2103

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Heřmanice u Oder - Vražné
Heřmanice 2018814A3A2104

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Kujavy - Hostašovice
Kujavy 2018814A3A2105

Neděle 19. 5. 2019 17:00
Jistebník B - Pustějov B
Jistebník 2018814A3A2106

22. kolo

Sobota 25. 5. 2019 14:30
Pustějov B - Kujavy
Pustějov 2018814A3A2202

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Hostašovice - Heřmanice u Oder
Hostašovice 2018814A3A2203

Sobota 25. 5. 2019 13:30
Vražné - Lubojaty
Vražné 2018814A3A2204

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Nová Horka - Bílov
Nová Horka 2018814A3A2205

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Žilina B - Jistebník B
Žilina 2018814A3A2201

Neděle 26. 5. 2019 17:00
Straník - Lubina
Straník 2018814A3A2206

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019 16:00
Lubina - Nová Horka
Lubina 2018814A3A1202

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Bílov - Vražné
Bílov 2018814A3A1203

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Lubojaty - Hostašovice
Lubojaty 2018814A3A1204

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Heřmanice u Oder - Pustějov B
Heřmanice 2018814A3A1205

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Žilina B - Straník
Žilina 2018814A3A1201

Neděle 2. 6. 2019 17:00
Jistebník B - Kujavy
Jistebník 2018814A3A1206

13. kolo

Sobota 8. 6. 2019 14:30
Pustějov B - Lubojaty
Pustějov 2018814A3A1303

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Hostašovice - Bílov
Hostašovice 2018814A3A1304

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Vražné - Lubina
Vražné 2018814A3A1305

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Nová Horka - Straník
Nová Horka 2018814A3A1306

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Kujavy - Žilina B
Kujavy 2018814A3A1301

Neděle 9. 6. 2019 17:00
Jistebník B - Heřmanice u Oder
Jistebník 2018814A3A1302

14. kolo

Sobota 15. 6. 2019 16:00
Lubina - Hostašovice
Lubina 2018814A3A1403

Sobota 15. 6. 2019 17:00
Bílov - Pustějov B
Bílov 2018814A3A1404

Sobota 15. 6. 2019 13:30
Lubojaty - Jistebník B
Lubojaty 2018814A3A1405

Sobota 15. 6. 2019 17:00
Heřmanice u Oder - Kujavy
Heřmanice 2018814A3A1406

Sobota 15. 6. 2019 17:00
Žilina B - Nová Horka
Žilina 2018814A3A1401

Neděle 16. 6. 2019 17:00
Straník - Vražné
Straník 2018814A3A1402

KATEGORIE - Archiv aktualit, Rozpis zápasůÚnor 1st, 2019

Napsat komentář


Redakce lubojaty.cz si vyhrazuje právo mazat podle vlastního uvážení texty anonymní, urážlivé, agresivní, úmyslně komolené a také zjevné provokace.