Lubojaty

Oficiální stránky obce Lubojaty a … :-)

Rozpis podzim a jaro 2018 – 2019.
Podzimní přehled včetně výsledků.


3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 14:00
Vražné – Straník 3:4 (0:2) Pen: 0:1
50 diváků – hřiště Vražné 2018814A3A0302
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 18. 8. 2018 14:30
Pustějov B – Bílov 0:9 (0:6)
30 diváků – hřiště Pustějov 2018814A3A0304
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 18. 8. 2018 17:00
Nová Horka – Žilina B 1:2 (0:0) Pen: 0:3
60 diváků – hřiště Nová Horka 2018814A3A0301
Rozhodčí: Horáková Renáta.

Sobota 18. 8. 2018 17:00
Kujavy – Heřmanice u Oder 5:4 (0:3)
30 diváků – hřiště Kujavy 2018814A3A0306
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

Neděle 19. 8. 2018 17:00
Jistebník B – Lubojaty 4:3 (2:3)
50 diváků – hřiště Jistebník 2018814A3A0305
Rozhodčí: Polák Karel.

Neděle 19. 8. 2018 17:00
Hostašovice – Lubina 1:3 (0:1)
70 diváků – hřiště Hostašovice 2018814A3A0303
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 14:00
Lubina – Pustějov B 4:1 (1:0)
30 diváků – hřiště Lubina 2018814A3A0404
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 25. 8. 2018 17:00
Žilina B – Heřmanice u Oder 1:2 (0:2)
40 diváků – hřiště Žilina 2018814A3A0401
Rozhodčí: Tobola Libor.

Sobota 25. 8. 2018 17:00
Lubojaty – Kujavy 0:4 (0:1)
70 diváků – hřiště Lubojaty 2018814A3A0402
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 25. 8. 2018 17:00
Nová Horka – Vražné 2:3 (1:1) Pen: 0:1
30 diváků – hřiště Nová Horka 2018814A3A0406
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Neděle 26. 8. 2018 17:00
Straník – Hostašovice 0:3 (0:1)
100 diváků – hřiště Straník 2018814A3A0405
Rozhodčí: Fieber Pavel.

Pátek 28. 9. 2018 15:00
Bílov – Jistebník B 6:0 (3:0)
37 diváků – hřiště Bílov 2018814A3A0403
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 13:30
Kujavy – Bílov 2:1 (1:1)
40 diváků – hřiště Kujavy 2018814A3A0505
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 1. 9. 2018 14:00
Vražné – Žilina B 5:2 (2:1)
50 diváků – hřiště Vražné 2018814A3A0501
Rozhodčí: Glogar Ladislav.

Sobota 1. 9. 2018 16:30
Hostašovice – Nová Horka 3:1 (2:0)
80 diváků – hřiště Hostašovice 2018814A3A0502
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 1. 9. 2018 16:30
Heřmanice u Oder – Lubojaty 2:1 (0:0) Pen: 1:0
30 diváků – hřiště Heřmanice 2018814A3A0506
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Neděle 2. 9. 2018 14:00
Pustějov B – Straník 2:3 (0:2)
45 diváků – hřiště Pustějov 2018814A3A0503
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Neděle 2. 9. 2018 16:30
Jistebník B – Lubina 3:4 (0:0) Pen: 0:1
50 diváků – hřiště Jistebník 2018814A3A0504
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 13:30
Žilina B – Lubojaty 3:2 (0:1)
40 diváků – hřiště Žilina 2018814A3A0601
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Lubina – Kujavy 2:1 (1:0)
50 diváků – hřiště Lubina 2018814A3A0603
Rozhodčí: Mareček Zdeněk.

Sobota 8. 9. 2018 16:30
Bílov – Heřmanice u Oder 8:0 (3:0)
50 diváků – hřiště Bílov 2018814A3A0602
Rozhodčí: Polák Karel.

Sobota 8. 9. 2018 16:30
Nová Horka – Pustějov B 3:0 (1:0)
40 diváků – hřiště Nová Horka 2018814A3A0605
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 8. 9. 2018 16:30
Vražné – Hostašovice 2:7 (1:3)
150 diváků – hřiště Vražné 2018814A3A0606
Rozhodčí: Leško Martin.

Neděle 9. 9. 2018 16:30
Straník – Jistebník B 7:1 (5:1)
50 diváků – hřiště Straník 2018814A3A0604
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 13:00
Hostašovice – Žilina B 5:0 (4:0)
60 diváků – hřiště Hostašovice 2018814A3A0701
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 15. 9. 2018 13:30
Pustějov B – Vražné 1:7 (1:3)
30 diváků – hřiště Pustějov 2018814A3A0702
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

Sobota 15. 9. 2018 16:00
Kujavy – Straník 2:1 (2:1)
50 diváků – hřiště Kujavy 2018814A3A0704
Rozhodčí: Štěpják Milan.

Sobota 15. 9. 2018 16:00
Heřmanice u Oder – Lubina 0:5 (0:0)
20 diváků – hřiště Heřmanice 2018814A3A0705
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 15. 9. 2018 16:00
Lubojaty – Bílov 1:5 (1:2)
50 diváků – hřiště Lubojaty 2018814A3A0706
Rozhodčí: Horáková Renáta.

Neděle 16. 9. 2018 16:00
Jistebník B – Nová Horka 3:0 (1:0)
40 diváků – hřiště Jistebník 2018814A3A0703
Rozhodčí: Polák Karel.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 13:00
Nová Horka – Kujavy 2:3 (2:1) Pen: 0:1
15 diváků – hřiště Nová Horka 2018814A3A0804
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 22. 9. 2018 13:00
Lubina – Lubojaty 6:2 (4:1)
25 diváků – hřiště Lubina 2018814A3A0802
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 22. 9. 2018 16:00
Vražné – Jistebník B 2:1 (2:0)
70 diváků – hřiště Vražné 2018814A3A0805
Rozhodčí: Fieber Pavel.

Sobota 22. 9. 2018 16:00
Hostašovice – Pustějov B 4:0 (1:0)
45 diváků – hřiště Hostašovice 2018814A3A0806
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 22. 9. 2018 16:00
Žilina B – Bílov 6:2 (2:2)
50 diváků – hřiště Žilina 2018814A3A0801
Rozhodčí: Glogar Ladislav.

Neděle 23. 9. 2018 16:00
Straník – Heřmanice u Oder 8:0 (4:0)
40 diváků – hřiště Straník 2018814A3A0803
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 12:30
Lubojaty – Straník 3:2 (1:0)
10 diváků – hřiště Lubojaty 2018814A3A0905
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 29. 9. 2018 13:00
Pustějov B – Žilina B 2:4 (1:2)
20 diváků – hřiště Pustějov 2018814A3A0901
Rozhodčí: Fieber Pavel.

Sobota 29. 9. 2018 14:30
Heřmanice u Oder – Nová Horka 1:4 (1:1)
20 diváků – hřiště Heřmanice 2018814A3A0904

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Kujavy – Vražné 4:1 (0:1)
40 diváků – hřiště Kujavy 2018814A3A0903
Rozhodčí: Tobola Libor.

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Bílov – Lubina 4:3 (2:1)
45 diváků – hřiště Bílov 2018814A3A0906
Rozhodčí: Horáková Renáta.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
Jistebník B – Hostašovice 0:2 (0:1)
45 diváků – hřiště Jistebník 2018814A3A0902
Rozhodčí: Horáková Renáta.

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 12:00
Nová Horka – Lubojaty 4:1 (3:1)
30 diváků – hřiště Nová Horka 2018814A3A1003
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

Sobota 6. 10. 2018 12:00
Hostašovice – Kujavy 3:0 (1:0)
30 diváků – hřiště Hostašovice 2018814A3A1005
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 6. 10. 2018 12:30
Pustějov B – Jistebník B 2:3 (0:1)
30 diváků – hřiště Pustějov 2018814A3A1006
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Vražné – Heřmanice u Oder 4:3 (3:2)
35 diváků – hřiště Vražné 2018814A3A1004
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Neděle 7. 10. 2018 10:15
Žilina B – Lubina 1:2 (0:1)
50 diváků – hřiště Žilina 2018814A3A1001
Rozhodčí: Polák Karel.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Straník – Bílov 3:4 (3:2)
50 diváků – hřiště Straník 2018814A3A1002
Rozhodčí: Tobola Libor.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 12:00
Kujavy – Pustějov B 1:3 (1:2)
50 diváků – hřiště Kujavy 2018814A3A1102
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 13. 10. 2018 12:00
Heřmanice u Oder – Hostašovice 1:2 (0:1)
30 diváků – hřiště Heřmanice 2018814A3A1103
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Sobota 13. 10. 2018 12:00
Bílov – Nová Horka 3:0 (2:0)
45 diváků – hřiště Bílov 2018814A3A1105
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Lubina – Straník 6:2 (4:1)
30 diváků – hřiště Lubina 2018814A3A1106
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Lubojaty – Vražné 1:2 (0:0)
65 diváků – hřiště Lubojaty 2018814A3A1104
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Jistebník B – Žilina B 4:3 (2:0)
100 diváků – hřiště Jistebník 2018814A3A1101
Rozhodčí: Fieber Pavel.

1. kolo

Sobota 20. 10. 2018 11:30
Pustějov B – Heřmanice u Oder 2:1 (1:0)
13 diváků – hřiště Pustějov 2018814A3A0105
Rozhodčí: Pargač Zdeněk.

Sobota 20. 10. 2018 14:00
Nová Horka – Lubina 2:1 (2:0)
20 diváků – hřiště Nová Horka 2018814A3A0102
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 20. 10. 2018 14:00
Vražné – Bílov 5:2 (3:1)
40 diváků – hřiště Vražné 2018814A3A0103
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

Sobota 20. 10. 2018 14:00
Hostašovice – Lubojaty 5:0 (2:0)
60 diváků – hřiště Hostašovice 2018814A3A0104
Rozhodčí: Rapouch Vlastimil.

Neděle 21. 10. 2018 11:00
Kujavy – Jistebník B 3:1 (2:0)
20 diváků – hřiště Kujavy 2018814A3A0106
Rozhodčí: Pustějovský Martin.

Neděle 21. 10. 2018 14:00
Straník – Žilina B 4:1 (3:0)
62 diváků – hřiště Straník 2018814A3A0101
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

2. kolo

Sobota 27. 10. 2018 11:00
Lubojaty – Pustějov B 2:0 (1:0)
15 diváků – hřiště Lubojaty 2018814A3A0203
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Bílov – Hostašovice 1:3 (1:2)
20 diváků – hřiště Bílov 2018814A3A0204
Rozhodčí: Sladký Ondřej.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Lubina – Vražné 1:2 (0:2)
30 diváků – hřiště Lubina 2018814A3A0205
Rozhodčí: Žitník Zdeněk.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Straník – Nová Horka 5:2 (2:1)
30 diváků – hřiště Straník 2018814A3A0206
Rozhodčí: Hadari Miroslav.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Žilina B – Kujavy 1:2 (1:0)
25 diváků – hřiště Žilina 2018814A3A0201
Rozhodčí: Horáková Renáta.

Sobota 27. 10. 2018 14:00
Heřmanice u Oder – Jistebník B 4:3 (1:1)
20 diváků – hřiště Heřmanice 2018814A3A0202
Rozhodčí: Hrdina Lukáš.

15. kolo

Sobota 6. 4. 2019 13:00
Pustějov B – Lubina
Pustějov 2018814A3A1504

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Hostašovice – Straník
Hostašovice 2018814A3A1505

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Vražné – Nová Horka
Vražné 2018814A3A1506

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Heřmanice u Oder – Žilina B
Heřmanice 2018814A3A1501

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Kujavy – Lubojaty
Kujavy 2018814A3A1502

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Jistebník B – Bílov
Jistebník 2018814A3A1503

16. kolo

Sobota 13. 4. 2019 16:00
Žilina B – Vražné
Žilina 2018814A3A1601

Sobota 13. 4. 2019 16:00
Nová Horka – Hostašovice
Nová Horka 2018814A3A1602

Sobota 13. 4. 2019 16:00
Lubina – Jistebník B
Lubina 2018814A3A1604

Sobota 13. 4. 2019 16:00
Bílov – Kujavy
Bílov 2018814A3A1605

Sobota 13. 4. 2019 16:00
Lubojaty – Heřmanice u Oder
Lubojaty 2018814A3A1606

Neděle 14. 4. 2019 16:00
Straník – Pustějov B
Straník 2018814A3A1603

17. kolo

Sobota 20. 4. 2019 13:30
Pustějov B – Nová Horka
Pustějov 2018814A3A1705

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Hostašovice – Vražné
Hostašovice 2018814A3A1706

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Lubojaty – Žilina B
Lubojaty 2018814A3A1701

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Heřmanice u Oder – Bílov
Heřmanice 2018814A3A1702

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Kujavy – Lubina
Kujavy 2018814A3A1703

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Jistebník B – Straník
Jistebník 2018814A3A1704

18. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Lubina – Heřmanice u Oder
Lubina 2018814A3A1805

Sobota 27. 4. 2019 16:30
Bílov – Lubojaty
Bílov 2018814A3A1806

Sobota 27. 4. 2019 16:30
Žilina B – Hostašovice
Žilina 2018814A3A1801

Sobota 27. 4. 2019 16:30
Vražné – Pustějov B
Vražné 2018814A3A1802

Sobota 27. 4. 2019 16:30
Nová Horka – Jistebník B
Nová Horka 2018814A3A1803

Neděle 28. 4. 2019 16:30
Straník – Kujavy
Straník 2018814A3A1804

19. kolo

Sobota 4. 5. 2019 14:00
Pustějov B – Hostašovice
Pustějov 2018814A3A1906

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Bílov – Žilina B
Bílov 2018814A3A1901

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Lubojaty – Lubina
Lubojaty 2018814A3A1902

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Heřmanice u Oder – Straník
Heřmanice 2018814A3A1903

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Kujavy – Nová Horka
Kujavy 2018814A3A1904

Neděle 5. 5. 2019 16:30
Jistebník B – Vražné
Jistebník 2018814A3A1905

20. kolo

Sobota 11. 5. 2019 16:00
Lubina – Bílov
Lubina 2018814A3A2006

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Žilina B – Pustějov B
Žilina 2018814A3A2001

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Hostašovice – Jistebník B
Hostašovice 2018814A3A2002

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Vražné – Kujavy
Vražné 2018814A3A2003

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Nová Horka – Heřmanice u Oder
Nová Horka 2018814A3A2004

Neděle 12. 5. 2019 16:30
Straník – Lubojaty
Straník 2018814A3A2005

21. kolo

Sobota 18. 5. 2019 16:00
Lubina – Žilina B
Lubina 2018814A3A2101

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Bílov – Straník
Bílov 2018814A3A2102

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Lubojaty – Nová Horka
Lubojaty 2018814A3A2103

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Heřmanice u Oder – Vražné
Heřmanice 2018814A3A2104

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Kujavy – Hostašovice
Kujavy 2018814A3A2105

Neděle 19. 5. 2019 17:00
Jistebník B – Pustějov B
Jistebník 2018814A3A2106

22. kolo

Sobota 25. 5. 2019 14:30
Pustějov B – Kujavy
Pustějov 2018814A3A2202

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Hostašovice – Heřmanice u Oder
Hostašovice 2018814A3A2203

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Vražné – Lubojaty
Vražné 2018814A3A2204

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Nová Horka – Bílov
Nová Horka 2018814A3A2205

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Žilina B – Jistebník B
Žilina 2018814A3A2201

Neděle 26. 5. 2019 17:00
Straník – Lubina
Straník 2018814A3A2206

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019 16:00
Lubina – Nová Horka
Lubina 2018814A3A1202

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Bílov – Vražné
Bílov 2018814A3A1203

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Lubojaty – Hostašovice
Lubojaty 2018814A3A1204

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Heřmanice u Oder – Pustějov B
Heřmanice 2018814A3A1205

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Žilina B – Straník
Žilina 2018814A3A1201

Neděle 2. 6. 2019 17:00
Jistebník B – Kujavy
Jistebník 2018814A3A1206

13. kolo

Sobota 8. 6. 2019 14:30
Pustějov B – Lubojaty
Pustějov 2018814A3A1303

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Hostašovice – Bílov
Hostašovice 2018814A3A1304

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Vražné – Lubina
Vražné 2018814A3A1305

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Nová Horka – Straník
Nová Horka 2018814A3A1306

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Kujavy – Žilina B
Kujavy 2018814A3A1301

Neděle 9. 6. 2019 17:00
Jistebník B – Heřmanice u Oder
Jistebník 2018814A3A1302

14. kolo

Sobota 15. 6. 2019 16:00
Lubina – Hostašovice
Lubina 2018814A3A1403

Sobota 15. 6. 2019 17:00
Bílov – Pustějov B
Bílov 2018814A3A1404

Sobota 15. 6. 2019 17:00
Lubojaty – Jistebník B
Lubojaty 2018814A3A1405

Sobota 15. 6. 2019 17:00
Heřmanice u Oder – Kujavy
Heřmanice 2018814A3A1406

Sobota 15. 6. 2019 17:00
Žilina B – Nová Horka
Žilina 2018814A3A1401

Neděle 16. 6. 2019 17:00
Straník – Vražné
Straník 2018814A3A1402

KATEGORIE - Aktuality - pozvánkyÚnor 5th, 2019

Napsat komentář


Redakce lubojaty.cz si vyhrazuje právo mazat podle vlastního uvážení texty anonymní, urážlivé, agresivní, úmyslně komolené a také zjevné provokace.